Україна

У Вінниці вдвічі подорожчає проїзд в муніципальному транспорті

У Вінниці з 1 серпня проїзд у муніципальному авто- та електротранспорті подорожчає з 4 до 8 грн., передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької міської ради.

«15 липня виконком міської ради переглянув тарифи на послуги з перевезення пасажирів та вартості електронних проїзних квитків у міському авто- та електротранспорті на території ВМТГ. З 1 серпня вартість поїздки в усіх видах муніципального транспорту становитиме 8 грн. Тариф залишається соціально орієнтованим, проте для самого підприємства він буде збитковим. Вартість електронних проїзних документів залишається пільговою», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що новий тариф на проїзд у муніципальному транспорті буде єдиним – 8 грн за поїздку у трамваї, тролейбусі чи автобусі.

Тим часом вартість електронних проїзних квитків залишається пільговою. Так, безлімітний за кількістю поїздок місячний квиток коштуватиме 750 грн. А проїзний на 130 поїздок – 510 грн. Вартість студентського проїзного становитиме 255 грн, учнівський місячний квиток коштуватиме 155 грн.

Згідно з повідомленням, востаннє вартість проїзду в муніципальному транспорті Вінниці змінювалась три роки тому. Нині перегляд тарифу в першу чергу викликаний суттєвим здорожчанням усіх складових – від 30 до понад 60%. Окрім того, через карантинні обмеження значно знизився обсяг перевезених КП «Вінницька транспортна компанія»(«ВКТ») пасажирів (електротранспортом – на 54,6%, автотранспортом – на 58,9%).

«Вінницька транспортна компанія має на балансі 126 трамваїв, 163 тролейбуси та 67 автобусів.

 

 

 

 

Back to top button