Україна

У Вінниці відкрили завод холодильного обладнання

Підприємство вже відвантажило першу партію продукції на експорт

У Вінниці відкрили завод холодильного обладнання компанії UBC Group.

Про це повідомляє 1NEWS.

На заводі з виробництва холодильного обладнання «GreenCool» наразі вже працює більше 250 співробітників, а до кінця поточного року тут буде створено до 750 робочих місць. Підприємство вже відвантажило першу партію продукції на експорт.

Інвестиції UBC Group у І чергу заводу склали 10 млн євро. Для введення наступної черги передбачаються додаткові капіталовкладення у такому ж обсязі. Прогнозовані обсяги реалізації продукції першої черги підприємства становлять  400 млн грн на рік, а після реалізації ІІ черги (орієнтовно – у 2019-2020 роках ) вони зростуть до 700 млн грн на рік за умови створення додатково 1000 нових робочих місць.

Завод холодильного обладнання GreenCool компанії UBC Group – це перше підприємство, яке запрацювало у межах індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування». Угоду про його створення та функціонування було підписано 27 серпня 2018 року між Вінницькою міською радою, ПрАт «Українська пивна компанія» (UBC Group) та ТОВ «Промислово-інвестиційна компанія» як керуюча компанія індустріального парку.

Довідка. UBC Group – торговельно-промисловий холдинг, світовий лідер, що працює у галузі холодильної техніки та промопродуктів. Компанія працює понад 20 років та постачає продукцію у 120 країн світу. Серед її клієнтів є такі відомі торгові марки, як Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors, Nestle.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close