Україна

У Верховній Раді зловили нового “кнопкодава”

Рух "ЧЕСНО" повідомив, що зафіксував четвертий факт кнопкодавства у Верховній Раді України ІХ скликання: процедуру особистого голосування порушив народний депутат Василь Німченко

Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук звернувся до Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР через новий випадок кнопкодавства.

Про це він заявив після відкриття вечірнього засідання парламенту у вівторок, повідомляє 1NEWS.

“Друзі, я за традицією звернувся до Регламентного комітету вивчити це питання і дати правову оцінку”, – сказав перший віцеспікер.

Перед цим Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, посилаючись на ЗМІ, повідомив, що було зафіксовано новий випадок неособистого голосування в парламенті.

“Якщо вірити ЗМІ, а я вірю засобам масової інформації, в нас є ще один випадок кнопкодавства у Верховній Раді України. Четвертий”, – сказав Разумков.

При цьому він зазначив, що не буде “переходити на прізвища”. Спікер укотре наголосив, що практику кнопкодавства слід залишити в минулих скликаннях, і таких випадків у Верховній Раді не має бути.

Він також подякував ЗМІ та громадським організаціям, які пильно стежать за роботою депутатів.

Рух “ЧЕСНО” повідомив, що зафіксував четвертий факт кнопкодавства у Верховній Раді України ІХ скликання: процедуру особистого голосування порушив народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Василь Німченко.

Джерело: Укрінформ

Back to top button