Україна

У Верховній Раді створили об’єднання, яке «займеться Кубанню»

У Верховній Раді створено міжфракційне об’єднання «КУБАНЬ». Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко, який став головою цього об’єднання.

депутат Олексій Гончаренко. Фото 1News

«Разом з колегами депутатами створили міжфракційне депутатське об’єднання Кубань. Дякую колегам, які надали мені можливість стати керівником об’єднання», – пише Гончаренко.

За його словами, завдання об’єднання – «розробка політики щодо повернення в культурне і соціальне поле українських етнічних територій та етнічних українців».

«В першу чергу займемося Кубанню. Але й інші регіони, в яких проживають компактно українці, теж будуть перебувати під нашою пильною увагою», – додає Гончаренко.

Більшість коментаторів під цим повідомленням зійшлися у думці, що це «троллінг», адже Кубань – це історичний регіон на Північному Кавказі, в долині річки Кубань та її приток.

Сьогодні це територія Краснодарського, Ставропольського країв, Адигеї, Ростовської області і Карачаєво-Черкесії Російської Федерації.

Back to top button