Україна

У Верховній Раді депутати побились за землю (відео)

11 грудня після засідання аграрного комітету у коридорах Верховної Ради побилися народні депутати «Слуги народу» та депутати попередніх скликань від партії «Свобода».

фото з Facebook Едуарда Леонова

Зокрема серед тих, хто бився, були депутат від «Слуга народу» Андрій Богданець та нардеп 7-го скликання від «Свободи» Едуард Леонов.

За інформацією депутатів від «Слуги народу» Богданець з підозрою на струс мозку зараз перебуває в лікарні.

Леонов стверджує, що першим почав бійку «слуга народу». Однак на відео видно, що сутичку почали саме представники партії «Свобода».

Такого МАХАЧА Верховна Рада давно не бачила!

Опубліковано Якобчуком Андрієм Середа, 11 грудня 2019 р.

«Ми – «свободівці» готові захищати українську землю будь-якими способами», – передає слова Леонова «Українська правда».

За словами Леонова, Богданець бреше, що воював в батальйоні «Січ»: «Воно почало розповідати, що воно в Пісках воювало. Ми нещодавно були в тому районі, то я йому запропонував поїхали в Піски і подивимося в очі хлопцям, які зараз проливають кров за Україну, а ти говориш, що був там, хоча не був там жодної секунди».

Колишній нардеп запевняє, що бійку почав депутат від «Слуги народу». Леонов додав, що «свободівці» прийшли на засідання комітету, щоб «захистити українську землю». За його словами, колишні нардепи прийдуть на наступне засідання комітету 12 грудня.

Як повідомляється в офіційній заяві партії «Слуга народу», партійці вважають напад на їхнього депутата «свідомою провокацією, яка має на меті зрив законотворчого процесу і дестабілізацію ситуації в Раді на догоду певним політичним силам».

«Дуже показовою для нас є кооперація у спробі зриву роботи комітету між представниками партій проросійського спрямування і політичних сил, які називають себе патріотичними. Ми звертаємося до правоохоронних органів з вимогою належним чином відреагувати на цей інцидент відповідно до чинного законодавства», – говориться у заяві.

У фракції «Слуга народу» також закликати апарат парламенту тимчасово перенести засідання комітету у більш захищене приміщення та посилити охорону і забезпечення порядку.

Нагадаємо, 13 листопада Верховна Рада у першому читанні проголосувала за проект закону №2178-10 щодо продажу сільськогосподарської землі.

Back to top button