Україна

У Ватикані готові виступити посередниками у зустрічі Зеленського та Путіна

Дипломат Ватикану кардинал Леонадрдо Сандрі заявив, що, Папа Римський Франциск готовий бути посередником у зустрічі Президента України Володимира Зеленського та президента РФ Володимира Путіна, але поки про ці переговори у Ватикані не повідомляли, пише la Reppublica.

«Конгрегація не знає про зустріч президентів України та Росії, але вірить, що посередництво Святого Престолу все-таки може відбутися після роботи мінської групи… Папа Франциск міг би взяти участь у цьому (зустрічі Зеленського і Путіна – ред.), як він це вже зробив, щоб допомогти примиренню, в інших випадках», – цитує видання слова Сандрі.

Дипломат пояснив, що «мінська група, яка працює на посередництво, вже існує». «Я згадую, наприклад, про зустріч, яку він провів з Аль-Сістані в Іраці, та інші подібні зустрічі», – додав кардинал.

Він також сказав, що «загалом, коли просять допомоги сприяти миру та примиренню, Святий Престол ніколи не відступає».

В той же час сьогодні прес-секретар російського президента Дмитро Пєско заявив, що на сьогодні не вдалося просунутися в питанні підготовки зустрічі президента України Володимира Зеленського та президента Росії Володимира Путіна і запит на зустріч з Києва поки не надходив.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський припустив, що його зустріч із Володимиром Путіним могли би відбутись у Ватикані.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button