Україна

У вагонах “Укрзалізниці” з’являться USB-зарядки і клімат-контроль

Українці, які часто подорожують на потягах, з наступного року зможуть подорожувати з великим комфортом, повідомляє 1NEWS з посиланням на Слово і Діло.

Державний залізничний оператор “Укрзалізниця” планує в 2020 році модернізувати рухомий склад.

Глава філії “Пасажирська компанія” УЗ Олександр Перцовський розповів, що на початок 2021 року в “Укрзалізниці” запланована глобальна модернізація рухомого складу. За словами Перцовського, на 2021 рік заплановано оновлення 50 вагонів, які використовуються для пасажирських перевезень. Модернізовані старі вагони будуть не гірші нових, хоча їх оновлення не зажадає великих фінансових вливань. Модернізація буде проведена силами “Укрзалізниці”.

За словами Перцовського, модернізовані вагони будуть відповідати сучасним вимогам. Так, там з’являться сучасні елементи – оновлять вікна, встановлять захист від прямого сонячного світла, а також для підвищеного комфорту пасажирів, в вагонах з’являться кондиціонери.

Крім того, в оновлених вагонах з’являться USB-зарядки у кожного пасажирського місця, причому зарядка телефону також буде проходити продумано – під столиками з’являться спеціальні полиці, на які можна буде покласти телефон під час зарядки. Пасажирам купе доступний буде індивідуальний клімат-контроль, а в столиках з’являться відділення для різних потреб.

“Укрзалізниця” планує витратити на оновлення рухомого складу в 2021 році величезна кількість коштів – зокрема, планується закупити 100 пасажирських вагонів, на які компанія витратить близько 2,7 млрд грн. А на модернізацію вагонів буде витрачено 450 млн грн.

 

 

 

Останні новини

Back to top button