Україна

У Туреччині відбудеться Форум з відновлення України


У Туреччині відбудеться Форум з відновлення України

Програма форуму передбачає презентації турецьких підрядних компаній та робочі зустрічі Українсько-турецької ділової ради.

Форум з відновлення України відбудеться в турецькому місті Стамбул у середу, 31 січня. Участь у ньому прийме й українська делегація на чолі з віцепрем’єр-міністром з відновлення України. Про це повідомляє Укрінформ у середу, 31 січня.

Перед самим форумом відбудеться кілька двосторонніх зустрічей: віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков зустрінеться з міністром торгівлі Туреччини Омером Болатом та міністром транспорту та інфраструктури Туреччини Абдулкадіром Уралоглу.

Серед делегації будуть представники Міністерства інфраструктури, ДП Адміністрація морських портів України, ПАТ Українська залізниця, Державного агентства з питань відновлення та розвитку інфраструктури України.

Програмою форуму передбачено презентації турецьких підрядних компаній, робочі зустрічі Українсько-турецької ділової ради (DEIK).

Нагадаємо, до Києва 12 січня з візитом прибули спеціальна представниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер і представники приватного бізнесу США. 

У Давосі закликали об’єднатись для відновлення економіки України

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button