Україна

У Центрі зайнятості назвали вакансії з найбільшою зарплатою

Столичні роботодавці готові найбільше платити інженерам з комп’ютерних систем, фахівцям із зв’язків з громадськістю та пресою, програмістам, директорам з маркетингу а також начальникам лабораторій з контролю виробництва та будівельним інженерам. Про це 1News повідомила прес-служба Київського міського центру зайнятості.

За даними бази вакансій КМЦЗ, найвищу зарплатню — 35 тис. грн сьогодні в Києві пропонують комп’ютерним інженерам. Далі, по мірі спадання, йдуть прес-секретарі — 25 тис. грн, прикладні програмісти — 24,5 тис. грн, маркетингові директори — 23 тис. грн.

Замикають п’ятірку найдорожчих професії начальника лабораторій з контролю виробництва та інженера з технічного нагляду на будівництві, які можуть розраховувати на зарплатню у 20 тис. грн.

При цьому «найдешевші» на сьогодні професії в столиці — крановий електрик, бетоняр, радник, начальник планово-економічного відділу (економіст) та менеджер на автомобільному транспорті. За їх роботи готові платити трохи менше 15 тис. грн.

Станом на 1 квітня 2019 року в Києві зареєстровано 8,5 тисяч безробітних осіб. При тому, що вільних вакансій значно більше – 12,1 тис. одиниць. Середня зарплатня за оголошеннями у вакансіях становить 7433 грн.

Найбільша частка пропозицій від роботодавців, майже 29%, потрапляє у зарплатний діапазон 7-10 тис. грн.

Найдефіцитнішими професіями наразі є водії автотранспортних засобів, прибиральники приміщень та двірники, вантажники а також інші фахівці .

Останні новини

Back to top button