Україна

У центрі столиці обмежать рух транспорту

Сьогодні та завтра у центральній частині міста діятимуть обмеження для руху транспорту за маршрутом міжнародних велоперегонів, які відбудуться у центрі столиці. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України, передає 1NEWS, посилаючись на УНН.

Зокрема сьогодні, 2 червня, з 09:00 до 12:00 буде обмежено рух за маршрутом вул. Хрещатик – б-р Т. Шевченка – пл. Перемоги – вул.Перемоги – ст. м Нивки (розворот) – вул. Перемоги – пл. Перемоги – б-р Т. Шевченка – вул. Хрещатик (до перехрестя з вул.Михайлівської) на Майдані Незалежності.

З 13:00 до 16:00 за маршрутом вул. Хрещатик – б-р Т. Шевченка – пл. Перемоги – вул. Перемоги – ст. м Нивки (розворот) – вул.Перемоги – пл. Перемоги – б-р Т. Шевченка – вул. Хрещатик (до перехрестя з вул. Михайлівській) – фініш на Майдані Незалежності.

З 16:00 до 17:00 за маршрутом вул. Хрещатик – перехрестя вул. Хрещатик і вул. Богдана Хмельницького (розворот) – вул. Хрещатик – Майдані Незалежності.

Завтра буде перекрито рух з 09:00 до 17:00 за маршрутом вул. М. Грінченка – вул. Кіровоградська – просп. Лобановського – вул.Головка – Протасів Яр – вул. М. Грінченка.

Як повідомлялось раніше, роботу столичної станції метро “Арсенальна” можуть обмежити 3 червня.

Схожі записи
Close
Back to top button