Україна

У Тернополі почали карати за продаж незапакованих фруктів та овочів

Тернопільський міськрайонний суд оштрафував на 17 тис. грн місцевого приватного підприємця, який допустив порушення правил карантину (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на Главком.

21 березня правоохоронці зафіксували, що власник магазину «Делікатес» на вул. Живова, 37А, порушує правила карантину, а саме продає нефасовані та неупаковані овочі та фрукти.

Підставою для реагування з боку поліції стали додаткові протиепідемічні обмежувальні заходи, які 20 березня ухвалив виконавчий комітет Тернопільської міської ради. Згідно з ними, заклади торгівлі зобов’язали дотримуватися, зокрема, реалізації виключно фасованих та упакованих продуктів.
У суді поліцейські надали відповіді фотографії, на яких зображені ящики з нерозфасованими та неупакованими фруктами та овочами.

Підприємець підтвердив, що на фото його товар, визнав свою вину і щиро розкаявся. Саме розкаяння послужило обставиною, яка пом’якшила покарання. Тому суд застосував мінімальний розмір штрафу у розмірі 17 тис. грн.

Останні новини

Back to top button