Україна

У Сєвєродонецьку збудували потужний асфальтобетонний завод

Протягом робочої зміни завод може виробляти від 2 до 3 тисяч тонн готового асфальтобетону.

У Сєвєродонецьку завершили монтаж потужного асфальтобетонного заводу італійської компанії MARINI.

Про це повідомляє 1NEWS.

Продуктивність заводу 240 тонн на годину. Наразі тривають пусконалагоджувальні роботи, попереду проведення екологічної експертизи. Очікується, що завод запрацює на повну потужність вже у квітні-травні 2019-го року.

“Італійська фірма, завод якої встановлено у Сєвєродонецьку, є одним зі світових лідерів у дорожній галузі. Підприємство взяло на себе обов’язок встановити обладнання, навчити персонал та вийти на заплановану потужність через 2 місяці. На заводі є можливість виготовлення різних типів асфальтобетонної суміші. Перш за все, нас цікавлять щебенево-мастикові асфальтобетони підвищеної міцності”,– прокоментував начальник відділу якості та технічного контролю Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський.

Протягом робочої зміни завод може виробляти від 2 до 3 тисяч тонн готового асфальтобетону. Процес виробництва повністю автоматизованій. Втім, додатково, на сервісному обслуговувані, підприємства буде залучено до 40 осіб – енергетики, зварювальники, механіки.

Монтаж всіх конструкцій, який виконували іноземні спеціалісти, зайняв два тижні. Завод є екологічно-безпечним, адже відповідає всім європейським нормам по викидах та шуму. Вартість заводу становила близько 2 млн євро.

Джерело: Укравтодор

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close