Україна

У столиці заборонили купатися на усіх пляжах

На усіх муніципальних пляжах Києва з 17 липня заборонили купатися, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу КП “Плесо”.

“Від сьогодні на усіх муніципальних пляжах столиці вивішуються червоні прапори (тобто, забороняється купатися – ред.)”, – зазначається у повідомленні.

Відповідний статус встановлюється з профілактичною метою. “За умови тривалої аномальної спеки у водних об’єктах відбувається активне «цвітіння» води – розмноження синьо-зелених водоростей, які споживають з води кисень і виділяють токсичні речовини. Як наслідок, відбувається зниження концентрації розчиненого кисню у воді, що є передумовою для замору риби. За таких обставин санітарна якість води суттєво погіршується”, – додали у КП “Плесо”.

Таким чином, заборона купатися оголошена з метою запобігання поширенню серед населення інфекційних хвороб. “Усім чотирнадцятьом офіційним пляжам Києва присвоєно тимчасовий статус «Не купатися». Про зняття цього статусу буде повідомлено окремим прес-релізом”, – зазначається у повідомленні.

Водночас території пляжів залишаються відкритими для відпочинку та дозвілля на березі.

 

 

 

 

Back to top button