Україна

У столиці відремонтують ще одну гілку швидкісного трамвая

У Києві незабаром стартує реконструкція колій гілки швидкісного трамвая, що на Михайлівську Борщагівку, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу КП Київпастранс.

Її побудували ще у 80-х роках минулого сторіччя і з того часу жодного разу капітально не ремонтували, інформують

Увесь процес передбачає два етапи робіт:

  • реконструкція колій із заміною та ремонтом усіх супутніх до них об’єктів;
  • будівництво повноцінних станцій за прикладом «вул. Генерала Потапова».

“Наразі ми вже замінили колії на ділянці до зупинки «б-р Кольцова», сьогодні тривають роботи неподалік наступної зупинки – «вул. Зодчих». До речі, рейки ми кріпимо на шпали за допомогою спеціальних залізничних скоб на резиновій підкладці, завдяки яким рівень шуму знижується”, – розповіли у Київпастрансі.

Також розпочали прокладання нової кабельної каналізації оптичних та телефонних кабелів. Далі – заміна контактних опор, елементів підвіски, ремонт проїжджої частини та благоустрій території.

Також у межах реконструкції, окрім будівництва станцій, передбачене влаштування нових регульованих пішохідних переходів через колії.

Влітку вже замінили «криві» поблизу станцій «Площа Перемоги» і «Польова», замість дерев’яних шпал поклали нові бетонні. Також були замінені автоматичні стрілки на станції «Гната Юри».

До речі, депутати Київської міської ради нарешті погодили реконструкцію Контрактової площі та прилеглих вулиць до неї. Це масштабний інфраструктурний проект, який, окрім реконструкції колій, передбачає повну заміну підземних комунікацій, будівництво нового виходу з метро, заміну освітлення, реорганізацію дорожнього руху.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close