Україна

У столиці розширять мережу громадського транспорту

Згідно з новим Генпланом Києва в столиці передбачено будівництво нових тролейбусних, автобусних та трамвайних ліній, а також реконструкція старих. Деякі лінії скоротять, інформує 1NEWS.

Планується будівництво нових 38,3 км тролейбусних ліній. На правому березі: на вулицях Генерала Наумова, Академіка Булаховського та Підлісної, а також на лівому: на Русанівській і Дніпровській набережній, вулицях Раїси Окіпної, Сверстюка, Луначарського, Березняківської та просп. Тичини.

Також буде проведена реконструкція і відновлення наявної виробничої бази тролейбусів 4 електродепо.

Автобусну мережу розширять в районах нової забудови і по перспективної магістральної мережі (91 км), і виділять окремі смуги руху автобусів на магістральній мережі.

Також заплановано будівництво двох нових автобусних парків в районах Совки і Позняки.

Крім того, запланована реконструкція трамвайних ліній з винесенням їх на відокремлений полотно зі створенням умов для організації маршрутів з прискореним рухом. При цьому будуть використовуватися сучасні конструкції колійного полотна, що дозволить проїжджати автотранспорту.

На просп. Відрадному, вул. Бориспільської та вул. Празькій побудують 7,5 км трамвайних ліній, включаючи тунельний перехід під залізничними коліями.

Крім того, буде побудовано два трамвайно-тролейбусних депо в житлових масивах Троєщина та Осокорки.

При цьому будуть ліквідовані 5,1 км трамвайних ліній за напрямками з незначним пасажиропотоком.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close