Україна

У столиці перевірять три тисячі “хрущовок”

У Києві зібралися провести інвентаризацію застарілого житлового фонду – перевірять 3 тисячі будинків. Відповідне рішення прийняли депутати Київської міської ради, передає 1NEWS.

Як пише Київська міська рада, станом на 2018 рік, за орієнтовними підрахунками Міністерства регіонального розвитку, на території столиці розташовано понад 3 тисячі будинків, що належать до так званого «застарілого житлового фонду».

«Разом з тим, орієнтовно в місті Києві непридатним для проживання або аварійним є 9 млн квадратних метрів такого житла, тобто шоста частина будинків. Основну масу об’єктів застарілого житлового фонду складають так звані «хрущівки», термін експлуатації яких однозначно збіг», — зазначили у Київраді.

Виконавчий орган Київради (КМДА) протягом 2 місяців має провести інвентаризацію.

«Це необхідно для прозорого та ефективного процесу реконструкції або реновації застарілого житлового фонду Києва», — додали в Київраді.

Нагадаємо, хрущовки — зазвичай п’ятиповерхові панельні і цегляні будинки без технічного поверху, ліфта й сміттєпроводу, що почали масово споруджуватися в СРСР під час правління Микити Хрущова, за що і отримали в народі його ім’я.

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close