Україна

У столиці лікарні, які приймають хворих на коронавірус, заповнені на майже на 40%

У Києві заповненість ліжок у лікарнях, де лікують хворих на COVID-19, сьогодні становить 39%. Про це на брифінгу заявив Київський міський голова Віталій Кличко, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу КМДА.

“Заповненість ліжок у лікарнях, де лікують хворих на коронавірус, сьогодні становить 39%. Це в медзакладах першої хвилі, у восьми лікарнях та 2 пологових будинках, де загалом ми підготували майже 900 місць. Ще 800 ліжок підготовлені в лікарнях другої хвилі”, – розповів він.

Також мер додав, що у Києві ІФА-тестування можуть робити 12 закладів охорони здоров’я. І міська влада розглядає варіанти розширення таких можливостей.

“Хочу зазначити, що ІФА-тест з дослідженням коштує близько 300 гривень. Це невеликі кошти задля збереження здоров’я і життя людей, задля безпечної роботи бізнесу. Бо і підприємці також мають піклуватися про своїх співробітників і клієнтів”, – сказав мер.

Кличко зазначив, що працівникам торгівлі і закладів громадського харчування ІФА-тести потрібно робити хоча б раз на місяць. Ці заклади відновили роботу в рамках послаблення обмежень і є місцями підвищеної небезпеки. У випадку захворювання хоча б одного співробітника, може статися спалах захворювання.

Мер додав, що ІФА-тести дозволять розвантажити систему діагностування на коронавірус та підвищити ефективність виявлення хвороби. “Але для остаточного встановлення діагнозу потрібен результат ПЛР-тесту. Його в медзакладах міста роблять безкоштовно”, – сказав мер Києва.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close