Україна

У столичному метро з’явилася карта перших побачень

У київському метрополітені з’явилася карта перших побачень, повідомляє 1NEWS з посиланням на сайт Київського метрополітену.

“Усі найпопулярніші місця побачень у столиці пов’язані із метро. Це з’ясувала команда дослідників, яка за 2 місяці зібрала понад 500 історій та відмітила на інтерактивній мапі вказані містянами місця”, – ідеться у повідомленні.

За результатами дослідження виявилось, що найчастіше зустрічі призначають на Контрактовій площі, Арсенальній, Хрещатику, Льва Толстого та Золотих Воротах. Про історії цих побачень та особливості кожного місця тепер можна буде прочитати на вказаних станціях.

“Це маленький проект про кожного з нас. Історії, які викликають власні спогади та на мить відволікають від щоденного ритму справ”, – заявив керівник метрополітену Віктор Брагінський.

Чому одні місця популярніші за інші, як змінювалась мода на точки зустрічі, як побачення пов’язані з архітектурою та безпекою, і чому жінки по-іншому ставляться до перших побачень — це лише частина питань, з якими також розбирались дослідники, сказано в повідомленні.

“Метро одразу почало виділятись на карті як місце зустрічі і прощання для перших побачень. Ми з командою зачитувались і тішились історіям про години розмов або поцілунки на станціях. Утім кияни нас здивували і на мапі позначені і неочікувані місця, наприклад, Дарницьке кладовище, де одна пара їла мівіну”, – повідомила координатор команди Анна Кириченко.

Інформаційні постери на станціях метро будуть розміщені до 11 травня. Водночас онлайн з проектом можна ознайомитися на сайті: https://www.firstdatesmap.com або у соціальних мережах: https://www.facebook.com/firstdatesmap

Проєкт реалізований за підтримки Європейського союзу за програмою Дім Європи.

 

 

 

Останні новини

Back to top button