Україна

У столичній мерії запевнили, що в лікарнях вистачає місць для хворих на коронавірус

Ліжок та палат у столичних медзакладах для прийому хворих на коронавірус сьогодні достатньо, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу КМДА.

Про це на брифінгу заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

“У інфекційних відділеннях, у боксах, де лежать хворі на COVID-19, по дві-три людини. У Києві поки вистачає палат для прийому хворих на коронавірус”, – сказав Кличко.

Він повідомив, що загалом у 18 медзакладах столиці, підготовлених для прийому хворих на COVID-19, понад 2000 ліжок.

“Усі вони в ізольованих відділеннях. У кожній палаті є система подачі кисню, кожна палата також ізольована. Апаратів ШВЛ у лікарнях сьогодні понад 400”, – зазначив мер, додавши, що в медзакладах вистачає медикаментів для хворих, а також засобів індивідуального захисту для лікарів.

“Але ситуація контрольована, поки не сталося інфекційного вибуху, як це було в інших країнах. Якщо продовжиться така динаміка захворюваності, якщо люди і далі нехтуватимуть своєю безпекою, то ситуація може різко змінитися і тоді нам доведеться і розгортати окремі госпіталі, і знову повертатися до суворого карантину”, – наголосив він.

За даними Кличка, у стаціонарах столичних закладів лікуються 968 хворих. З них 23 дитини. 176 пацієнтів у важкому стані, 255 – отримують кисневу підтримку, 19 пацієнтів під апаратами ШВЛ.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close