Україна

У столиці почалася тотальна перевірка перевізників

Київська влада розпочала перевірку перевізників на міських автобусних маршрутах, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Про це під час брифінгу заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов.

“Починаючи з 14 лютого ми встигли перевірити двох перевізників, але я думаю, що протягом трьох тижнів ми перевіримо всіх перевізників міста Києва і доповімо про результати цих перевірок”, – сказав Симонов.

Він зазначив, що раніше було здійснено 22 перевірки маршрутних таксі і за результатами розірвано договори з чотирма перевізниками.

Водночас Симонов додав, що міська влада щорічно оновлює громадський транспорт.

“На даний момент близько 60% маршрутів у столиці працює у таксомоторному режимі. За рекомендацією Світового Банку ми хочемо зробити,  щоб тільки 30% залишилися в таксомоторному режимі, це стосується маршрутів приватного сектору. Але ми розуміємо, що це потрібно робити за рахунок придбання нового рухомого складу, що ми й робимо і щорічно ми збільшуємо кількість великих автобусів і зменшуємо кількість таксомоторних маршрутів”, – сказав він.

Як повідомлялось, у КМДА планують перевірити перевізників столиці та вживатимуть щодо порушників жорсткі санкції.

У Києві на вулиці Теліги сталося зіткнення двох маршрутних таксі, унаслідок чого 12 осіб постраждали.

Нагадаємо, перевізники підвищили вартість проїзду на 19 столичних маршрутах.

На маршрутах компанії-перевізника «Ярославъ-Авто» ціна піднялася на 1 гривню на маршрутах №№555, 434, 545, 526, 509, 151, 242, 496, 542, 504, 528 — до 7 гривень за проїзд на маршрутах №№ 577, 569, 249, 557 — до 6 гривень за проїзд.

На маршрутах компанії-перевізника «Авен-Езер» ціна піднялася на 1 гривню на маршруті № 501 до 6 гривень за проїзд.

На маршрутах компанії-перевізника «ДМ-Київтранс» ціна піднялася на 1 гривню на маршрутах №№194 та 582 — до 5 гривень за проїзд на маршруті № 455 — до 7 гривень за проїзд.

Відповідно до законодавства, місцева влада позбавлена законних підстав впливати на тарифи з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють в режимі маршрутного таксі.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close