Україна

У столиці можуть закрити кінотеатр «Київ»

Подальша робота кінотеатру “Київ” залишається під питанням, адже 4 січня 2019 року спливає термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру. Про це повідомив голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко у Facebook, передає 1NEWS.

“Сьогодні провів зустріч з керівником кінотеатру “Київ” Вілією Іванівною Бондаренко, яка повідомила про те, що подальша робота кінотеатру зараз знаходиться під питанням. Вже за тиждень, а саме 4 січня 2019 року, закінчується термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру, що знаходиться в комунальній власності і вже протягом двох десятиліть перебуває в користуванні ТОВ «Культурний центр “Кінотеатр “Київ””, – зазначив Іллєнко.

Він зауважив, що саме це товариство під керівництвом Бондаренко здійснило капітальний ремонт приміщень, обладнало зали та фойє сучасними меблями та технікою, перетворило заклад у справжній культурний центр, де регулярно демонструються українські фільми, проходять дні кіно європейських та інших країн, чисельні фестивалі (в тому числі МКФ “Молодість”).На сьогодні, попри звернення орендаря, відповідальні структури не тільки не продовжили договір оренди, але навіть не повідомили про подальші плани щодо цього.

“Враховуючи нещодавні прикрі випадки закриття кінотеатрів “Україна” та “Кінопанорама”, така ситуація викликає серйозне занепокоєння, адже не зрозуміло, що буде з кінотеатром вже за тиждень, прямо під час різдвяних свят. З цього приводу я зараз готую звернення до міського голови Києва Віталія Кличка з проханням особисто розібратися в ситуації та сприяти продовженню роботи кінотеатру “Київ”, який відіграє вагому роль у культурному житті столиці та всієї України”, – зазначив Іллєнко.

 

 

 

 

Back to top button