Україна

У столичних школах заборонили збирати готівку з батьків

Київська міськдержадміністрація зобов’язала школи міста публікувати на своїх сайтах звіти про фінансування, і заборонила збирати гроші до фонду класу. Про це йде мова в наказ №930 від 3 жовтня 2017 директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олени Фіданян, передає 1News з посиланням на Народну Правду.

«Категорично забороняється збір готівкових коштів учасниками освітнього процесу та працівниками навчальних закладів Києва на території навчальних закладів», – наголошується в документі.

Зокрема, вчителям заборонили надавати батькам учнів будь-які фінансові папери благодійних фондів.

Начальникам районних управлінь освіти і директорам комунальних шкіл столиці доведеться оприлюднити на своїх сайтах: щорічні кошториси доходів і витрат до 1 лютого; фінансові звіти про надходження та використання всіх отриманих коштів в звітному році; інформацію із зазначенням вартості про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, а також іншим способом, не забороненої законом; інформацію про стан виконання бюджету в розрізі статей доходів і витрат не пізніше 1 березня року, наступного за звітним роком.

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close