Україна

У США Порошенко назвав головну гарантію незалежності України

Президент Петро Порошенко висловив впевненість у тому, що саме відновлення української армії і є гарантією незалежності України та свободи і демократії, інформує 1News з посиланням на прес-службу Президента України.

Порошенко розпочав свій робочий візит до США з вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та спілкування з українською громадою. Порошенко подякував українській громаді США за значні зусилля і єдність.

«Більшість у світі не знали, де є Україна, не кажучи вже про Голодомор. А сьогодні не знайти в світі людини, яка б нас не любила, не поважала і не віддавала данину нашому народу», — зазначив Порошенко.

Глава Української держави зазначив: Україна пройшла велику відстань, незважаючи на шалені випробування і подякував українській громаді США за значні зусилля і єдність.

«Все, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори. Ми це відчуваємо. І нам не потрібно звертатись за допомогою — діаспора і так робить все, що може», — сказав президент.

Порошенко зазначив, що завдяки зусиллям української громади військові, що отримали поранення в АТО, отримують у США необхідну підтримку і допомогу у лікуванні та реабілітації.
Глава держави наголосив, що спільними зусиллями, разом з українцями у всьому світі, нам вдалось не просто зупинити російську агресію, а не дати здійснитись планам Путіна щодо відновлення російської імперії. Він підкреслив, що за три роки вдалось відродити нову потужну українську армію, яка набула унікального досвіду.

Президент висловив впевненість у тому, що саме це і є гарантією незалежності України та свободи і демократії. Порошенко подякував волонтерам за підтримку і допомогу українському війську.

Президент також наголосив, що війна не є приводом для того, щоб не проводити реформи.

«Всі наші партнери — Сполучені Штати Америки, Європейський Союз, Австралія, Японія, МВФ, Європейський банк реконструкції та розвитку — всі стверджують, що ми зробили більше реформ, ніж за 23 роки до цього», — зауважив він.

За словами Порошенка, в державі впроваджується реформа децентралізації, зроблені величезні кроки у завершенні судової реформи, запущена система державних закупівель ProZorro.

При цьому Глава держави назвав найбільшим досягненням запровадження безвізового режиму для українських громадян з Євросоюзом.

«І це не просто право на перетин кордону. Це остаточне farewell російській імперії і повернення нашого народу до європейської родини», — додав він.

Порошенко підкреслив, що цього також вдалось досягти завдяки спільним зусиллям і підтримці української громади за кордоном.

Як повідомляло 1News, Президент України Петро Порошенко  в рамках робочого візиту до Вашингтона проведе ряд важливих зустрічей з керівництвом США.

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira

Вас може зацікавити

Close
Close