Україна

У справі щодо секс-скандалу із чоловіком заступниці глави ДБР затримали відомого політтехнолога (відео)

Військова прокуратура затримала політтехнолога Володимира Петрова у справі щодо нібито сексуального скандалу навколо заступника начальника відділу Департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка. Про це повідомляє видання «Страна» та журналістка Тетяна Ніколаєнко.

Нагадаємо, 7 листопада студентка КПІ Наталія Бурейко звинуватила Олександра Варченко, який є чоловіком заступниці голови Державного бюро розслідувань, в сексуальних домаганнях і погрозах життю. Варченко спростував це, назвавши те, що відбувається інформаційною атакою, пов’язаної з персоною його дружини. Пізніше дівчина подала заяву про погрози у прокуратуру, але незабаром відхрестилася від цього, і вибачилася перед подружжям Варченко.

Додамо, що після того, як студентка Бурейко вибачилась за свої звинувачення на адресу Варченка, її ніхто більше не бачив.

Видання «Страна», яке пише про затримання у справі політтехнолога Петрова посилається на інформацію адвоката Юрія Іващенка. «Петрова затримали. Цим займається військова прокуратура. У чому обставини – поки не скажу. У Петрова будинку проводять обшук. Їду на обшук», – зазначив він.

Журналістка Тетяна Ніколаєнка у своєму Facebook зазначає, що Петрова затримали за підозрою у тому, що він є організатором цієї провокації на замовлення кількох впливових чоловіків. «Накрили не лише Петрова, а й усю контору», – зазначає вона.

Володимир Петров – відомий політтехнолог і телеведучий. Відомий за своїм «Люмпен-шоу». Зараз веде шоу «Ісландія». Його також пов’язують з відомим телеведучим Олексієм Дурнєвим.

Додамо, що ЗМІ неодноразово писали про те, що політичний проект Дарт Вейдер – це його вигадка. Окрім того, з його іменем пов’язують «травлю» відносно Арсенія Яценюка.

Нагадаємо, дівчина на ім’я Наталія Бурейко на своїй сторінці у Facebook написала, що познайомилась із Варченком у соціальній мережі Tinder. Після того, як вона відмовилась від інтимної зустрічі з ним, чиновник нібито почав погрожувати їй та її родині та навіть надіслав «курячі лапки» для залякування. Згодом, вона вибачилась за свої звинувачення.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close