Україна

У справі Майдану ГПУ хоче провести спецрозслідування щодо Януковича

Генеральна прокуратура звернулася до суду з клопотанням про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно екс-президента Віктора Януковича, інформує 1News з посиланням на прес-службу відомства.

«За результатами розслідування 26.09.2017 до Печерського районного суду м. Києва подано клопотання про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно підозрюваного В.Януковича, — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що просять суд дозволити заочне розслідування відносно колишнього президента за підозрою його в організації перевищення влади та службових повноважень працівниками правоохоронних органів з метою перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, що призвело до масових жертв серед мітингувальників, тобто до настання тяжких наслідків, організації умисних вбивств та замахів на умисні вбивства учасників масових акцій протесту в центральній частині м. Києва у період з 18.02.2014 по 20.02.2014 та терористичного акту 20.02.2014 на вулиці Інститутській у м. Києві.

 

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close