Україна

У «Слузі народу» закликають до тотального карантину

Зупинити поширення коронавирусу в Україні здатне тільки введення жорстких обмежень – тотального двотижневого карантину, повідомляє 1NEWS з посиланням на телеканал «Україна 24» .

Так вважає заступник голови фракції “Слуги народу” Євгенія Кравчук.

На її думку, карантин лише у вихідні завдасть серйозної шкоди підприємцям і установам культури.

Я і так максимально намагаюся зменшити соціальні контакти, тому я можу витримати карантин вихідного дня. Але я себе ставлю на місце малих підприємців, власників закладів харчування, працівників кінотеатрів, театрів, і тут відкривається інша картина. Якщо говорити про заклади харчування, то кафе, ресторани дві третини своєї виручки отримують на вихідні. Якщо говорити про заклади культури, то половину свого прибутку вони отримують в суботу та неділю, – сказала Євгенія Кравчук.

Збиток, який буде завдано бізнесу в результат тотального карантину, Євгенія Кравчук пропонує компенсувати.

Можливо, є сенс зробити на два тижні повний локдаун з компенсацією втрат підприємцям, ніж розтягувати на невідомо який період половинчастий режим … Він (карантин вихідного дня – Ред.) Ставить підприємців в нерівні умови, оскільки великі супермаркети працюватимуть, і з такою кількістю відвідувачів буде більший шанс заразитися, – зазначила Євгенія Кравчук.

 

 

 

Back to top button