Україна

У «Слузі народу» заговорили про ймовірну відставку двох міністрів

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що від міністрів економічного та енергетичного блоків очікують швидких і ефективних дій, інакше їх відправлять у відставку, пише видання «Гордон».

фото 1News

«Енергетичний блок, економічний блок… Там є багато питань. Криза в енергетиці існує? Існує. Криза в економіці існує? Існує. Криза з фінансами і бюджетом існує? Ось вам і всі відповіді… Якщо ми не побачимо конкретного швидкого руху і плану, вони будуть змінені», – сказав Арахамія.

Він зазначив, що поки що не хоче називати конкретних прізвищ, готовий говорити тільки про напрями.

«Просто ми бачимо кризові моменти. У мене як у керівника фракції “Слуга народу” немає чіткого, кристалічного розуміння, яким чином step by step ми будемо виходити із цієї кризи. Якщо в мене немає, ви можете уявити, у скількох депутатів його немає. А депутати приймають кадрові рішення», – пояснив депутат.

Він розповів, що вже проводив зустрічі з деякими міністрами, на яких говорив про важливість розроблення плану виходу із кризи.

«Я їм казав: «Якщо ми не будемо мати конкретний покроковий план, у вас немає майбутнього як у міністрів», – повідомив Арахамія.

Якщо уряд займе позицію «своих не сдаем», то у відставку відправлять весь Кабінет Міністрів, наголосив лідер фракції монобільшості. «Але зараз таких підстав немає, щоб ви заголовки не перекручували. Якщо найближчим часом ми не отримаємо покроковий зрозумілий план, який публічно доступний (щоб ми могли через місяць відслідкувати, що обіцяли один, два, три, зробили один, а де два і три?), – тоді немає майбутнього», – сказав Арахамія.

Нагадаємо, вчора, 1 вересня перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що парламент може ухвалити рішення про кадрові перестановки в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і Міністерстві фінансів.

В ефірі телеканалу «Україна 24» він наголосив,  «що така ситуація назріває (кадрові зміни – ред.).  «Економічний блок у нас представлений міністром економіки та фінансів. Я думаю, що в першу чергу мова йде саме про цих осіб», – пояснив Стефанчук.

Йдеться про очільника Мінфіну Сергія Марченка та міністра економіки Ігоря Петрашка.

За словами Стефанчука, відповідні висновки будуть зроблені після 15 вересня. Тоді уряд має запропонувати парламенту бюджетну резолюцію на наступний рік.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close