Україна

У «Слузі народу» вважають коронавірус «маркетинговим ходом» (відео)

Народний депутат від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк вважає вірус COVID-19, який називають коронавірусом – «маркетинговим ходом». Про це вона заявила в ефірі телеканалу НАШ.

«У нашій фракції депутати поділилися на два табори: одні вважають, що коронавірус — це дійсно загроза, а другі – що це маркетинговий хід, щоб продати побільше масок. Я належу до другої категорії, вважаю, що це маркетинговий хід, але про всяк випадок запаслася респіраторами, купила 10 штук по 150 гривень, щоб було», — сказала нардеп.

Депутат додала, що була на засіданні Кабінету міністрів України і там жодного обговорення про загрозу коронавірусу не було. «З однієї сторони це заспокоює. А з другої – я прочитала інтерв’ю Скалецької (міністр охорони здоров’я України – ред. 1News), де вона заявила, що українські лікарні самі мають забезпечити себе засобами захисту на випадок поширення коронавірусу в Україні», – зазначила депутат.

Василевська-Смаглюк додала, що на сьогодні в Україні не зафіксовано жодного випадку вірусу COVID-19, а українська влада «як завжди сподівається на те, «а вдруг пронесет».

Нагадаємо, 13 лютого вчені заявили, що коронавірус може бути більш живучим, ніж вважалось раніше. Зокрема за їхнім даними коронавірус COVID-19 може жити на поверхні до 9 днів.

«Ми проаналізували різні коронавіруси, і всі результати були схожими», – каже вірусолог Ейке Штейнманн з Університету Лейбніца в Ганновері.

З досліджень про коронавіруси вчені виявили, що ці мікроорганізми можуть зберігатися на поверхні і залишатися заразними при кімнатній температурі протягом дев’яти днів.

Станом на 13 лютого від коронавірусу Covid-19 померла 1 361 особа. У той же час успішно завершили лікування 5 905 людей.

Загальна кількість хворих збільшилась до 60 тисяч людей. Хоча ще 12 лютого число хворих трималось на рівні 45 тисяч.

Як повідомляє агентство «Сіньхуа», число заражених збільшились через використання іншого методу діагностики: комп’ютерної томографії. З її допомогою виявляють пневмонію, яку спричинює коронавірус.

Додамо, що на борту лайнера Diamond Princess 175 осіб захворіли на коронавірус, двоє з них українці. Четверо з хворих перебувають у важкому стані. Міністерство охорони здоров’я Японії рекомендувало завершити 19 лютого карантин на судні Diamond Princess.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close