Україна

У «Слузі народу» назвали неочікуваного кандидата на посаду прем’єр-міністра

Парламентська фракція «Слуга народу» готова підтримати тільки одного кандидата на посаду нового прем’єр-міністра – колишнього Голову Офісу президента України Андрія Богдана. Про це повідомив народний депутат Євгеній Шевченко в ефірі телеканалу «Прямий».

депутат від “Слуги народу” Євгеній Шевченко

«По-перше, Сергій Тігіпко точно вже не розглядається на посаду прем’єр-міністра. Сьогодні був інсайд. Я про це точно знаю. Щодо Вітренка (Юрій Вітренко – виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» – ред. 1News) не знаю. Розглядався чи розглядається – теж не скажу. Але я вам скажу, що фракція готова підтримати тільки одного кандидата на сьогоднішній день – Андрія Богдана. Це точно. Тому що у нас був сьогодні розговор», – розповів Шевченко

На уточнююче питання, чи він говорить серйозно, народний депутат відповів ствердно. «Серйозно. Фракція сама підтримає. А кого запропонує Президент – це друге питання. Говорити, хто буде – я не знаю», – додав він.

За словами Шевченка, проблема діючого прем’єр-міністра Олексія Гончарука полягає в тому, що «він не комунікує з фракцією». «Він сам по собі працює, а фракція сама по собі працює. Тобто парламент. Він не комунікує. А собі уявляєте, якби був би Тігіпко? Він взагалі не наш. Як він буде комунікувати з депутатами? Андрій Богдан, хто б там і що не говорив, він дуже спільно з нами працював і буде працювати…Але влада, коли вона монолітна, коли працюють уряд і парламент разом, тоді буде ефективність цієї влади. Розумієте? Це зараз головне, саме головне», – зазначив депутат від «Слуги народу».

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу Президента 11 лютого. Того ж дня він призначив на цю посаду Андрія Єрмака.

З того часу Андрій Богдан встиг зробити декілька дописів на своїй сторінці у Facebook, де натякав на «скору зустріч».

Зокрема, 26 лютого він опублікував виписки по своїй зарплаті в Офісі Президента, яку відправив на благодійність. Своє повідомлення він закінчив наступними словами: «До скорих встреч».

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close