Україна

У січні-березні кількість нещасних випадків на виробництві зменшилась на 25,2 %

У січні-березні 2020 року кількість страхових нещасних випадків на виробництві зменшилась на 25,2% у порівнянні з аналогічним періодом у 2019. Про це повідомляє прес-служба Фонду соціального страхування України, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“У січні–березні ФССУ зареєстровано 907 потерпілих від нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом. З них 79 осіб загинули. Порівняно з тим же періодом минулого року загальна кількість страхових нещасних випадків зменшилась на 25,2% (з 1212), кількість смертельно травмованих осіб – на 12,2% (з 90)”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що серед причин нещасних випадків переважають організаційні. Як, наприклад, недотримання інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов’язків, порушення правил безпеки, порушення технологічного процесу тощо.

Окрім того, відомо, що за підсумками І кварталу 2020 року найбільша кількість страхових нещасних випадків сталась на підприємствах вугільної промисловості.

Нагадаємо, що в США чоловік убив власних дружину і сина заради отримання страхових виплат. До поліції звернулась друга дружина, після того як її життя було застраховано.

Back to top button