Україна

У Севастополі на пляжі виявили щура

На одному з пляжів окупованого Севастополя сім’я помітила щурів. Гризуни ховалися під дерев’яним парапетом, а в сутінках вилізли назовні, заявила жителька Севастополя Наталія Голубєва, передає 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“Нещодавно, як зазвичай, прийшли в Парк Перемоги ввечері подивитися на захід сонця, на другий пляж, якщо рахувати від рятувальної станції, і сіли на дерев’яний парапетик”, – каже жінка.

Вона стверджує, що приблизно за півгодини з-під цього парапету вибралося ціле сімейство щурів, яке стало прогулюватися пляжем.

“Ми зрозуміли, що вони під цією штукою просто живуть! Потруїли б або що … Цього не повинно бути на пляжі”. – зробила висновок Голубєва.

Вона попередила містян і гостей, що таке явище можна зустріти на пляжах Севастополя.

“Це страшно противно було спостерігати”, – поділилася враженням Наталія і попросила відвідувачів місць відпочинку не залишати і не розкидати їжу на пляжах, яка приваблює гризунів.

В анексованому Криму охоронець одного з санаторіїв за допомогою нагайки прогнав з пляжу сім’ю з дитиною. Заяв в правоохоронні органи щодо цього інциденту не надходило.

Останні новини

Back to top button