Україна

У Rheinmetall відповіли на російські погрози


У Rheinmetall відповіли на російські погрози

Німецький концерн зможе захистити свій завод в Україні за допомогою систем протиповітряної оборони власного виробництва.

Німецький збройовий концерн Rheinmetall зможе захистити свій завод в Україні від російських атак. Про це заявив генеральний директор концерну Армін Паппергер в інтерв’ю Bild.

Таким чином він відреагував на слова представниці МЗС Росії Марії Захарової, якау четвер, 20 липня, заявила, що завод Rheinmetall із виробництва бронетехніки в Україні, якщо він буде побудований, “буде законною ціллю” для російських військових.

У відповідь на це Паппергер сказав, що від планів створення заводу в Україні не відмовляється, а також планує захистити його від атак за допомогою систем протиповітряної оборони власного виробництва.

Він наголосив, що для Rheinmetall ключовим завданням є підтримка українських партнерів у боротьбі за свободу й демократію і “якнайшвидше задоволення їхніх нагальних потреб”.

Нагадаємо, у липні у Rheinmetall заявили, що відкриють в Україні завод, попри війну. Він буде розташований на заході України і він буде захищений від російських атак.

У Rheinmetall розповіли про плани виробництва бронетехніки в Україні

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button