Україна

У Раді встановили рентген-обладнання для виявлення зброї у нардепів

У будівлі Верховної Ради встановили додаткове рентген-обладнання для перевірки особистих речей народних депутатів, інформує 1NEWS з посиланням на “Українську правду“.

Біля входу, куди заходять лише народні обранці, поставили стрічку для перевірки сумок депутатів.

За словами охоронців, у середу нардепи вже здавали зброю. Водночас охорона відмовляється говорити, хто і яку.

Нагадаємо, до Верховної Ради заборонили заходити зі зброєю.

За прийняття відповідного законопроекту проголосували 263 депутата Верховна Рада України прийняла законопроект № 8155 «Про внесення змін до закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб», що забороняє входити в парламент зі зброєю.

Вноситься правка, що “до будинків, де працюють Верховна Рада, президент, Кабінет міністрів, а також де працюють інші органи державної влади України, щодо яких здійснюється державна охорона, не допускаються особи з холодною чи вогнепальною зброєю, крім осіб, які, відповідно до цього закону, здійснюють державну охорону відповідного будинку”.

Також не допускатимуться “особи з вибуховими речовинами, засобами підриву, боєприпасами всіх видів і зразків, навчальними або імітаційними боєприпасами, легкозаймистими рідинами чи займистими твердими речовинами, піротехнічними засобами”.

Якщо народний депутат володіє зареєстрованою зброєю, він повинен залишати її в спеціальних сейфах, які будуть розміщені біля входів до зали парламенту.

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close