Україна

У Раді анонсували можливі кадрові зміни в Кабміні


У Раді анонсували можливі кадрові зміни в Кабміні

Олександр Корнієнко зазначив, що найближчим часом, “можливо, будуть призначення на вакантні посади”.

Верховна Рада може найближчим часом розглянути кадрові зміни у Кабінеті міністрів. Про це повідомив перший заступник Голови ВР Олександр Корнієнко в ефірі телемарафону Єдині новини.

“Розуміючи, що у нас через тиждень знову будуть пленарні дні, то не можна заперечувати, що, можливо, будуть призначення на вакантні посади (в уряді – ред.). У нас кілька виконувачів обов’язків (міністрів) — це і спорт, і культура, і Мінветеранів. Ну і, звичайно, тепер це ще Міністерство аграрної політики і ще два міністерства”, – зазначив він.

Звільнення Олександра Кубракова з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури була пов’язана з необхідністю створення нових міністерств, заявив Корнієнко.

За його словами, знову буде створено Міністерство розвитку регіонів, громад, територій.

“Не знаю, як воно буде називатися, це питання ще вирішує уряд. До того ж буде окремо Міністерство інфраструктури, як це було до цього”, – йдеться в повідомленні.

Як ми вже писали раніше, середня зарплата чиновників перевищила 40 тисяч гривень. За рівнем зарплат лідирує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Кабмін оприлюднив зарплати прем’єра та віце-прем’єрів

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button