Україна

У «Приватбанк» призначили нового директора

Наглядова рада Приватбанку призначила Анну Самаріну заступником голови правління – фінансовим директором, інформує 1NEWS з посиланням на ЕП.

Таке рішення було прийнято наглядовою радою 27 листопада.

У Нацбанк переданий пакет документів для затвердження її кандидатури.

Самаріна призначена на термін три роки і приступить до своїх обов’язків 1 січня 2018 року, після отримання погодження в НБУ.

Самаріна у 2006-2015 роках працювала фінансовим директором дочірнього банку групи BNP Paribas – Укрсиббанку.

З липня 2015 року працювала в штаб-квартирі групи BNP Paribas (Париж, Франція), очолюючи підрозділ управлінського контролю в Фінансовому департаменті напрямку міжнародних роздрібних послуг, а також виконуючи функції керівника проектного офісу.

Також наглядовою радою Приватбанку прийнято рішення про переведення з підвищенням Галини Пахачук на посаду першого заступника голови правління.

Пахачук продовжить виконувати обов’язки голови до його призначення.

Як повідомлялося, Олександр Шлапак 20 липня покинув пост глави правління Приватбанку, виконуючим обов’язки голови банку стала член правління Галина Пахачук.

Наглядова рада Приватбанку на початку липня обрала компанію з підбору управлінського персоналу Amrop Executive Search Ukraine для пошуку кандидатів на посаду голови правління (головного виконавчого директора) і першого заступника голови (фінансовий директор) ПАТ КБ “Приватбанк”.

 

 

Back to top button