Україна

У порту Маріуполя зафіксували рух суден

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

У порту Маріуполя зафіксували рух суден

Окупанти мають намір вивезти з України близько трьох тисяч тонн металу

Окупанти мають намір відвантажити і вивезти з України близько трьох тисяч тонн металопродукції. Її відправлять у Ростов-на-Дону.

 

Супутник зафіксував рух вантажних суден у порту Маріуполя. Кораблі перемістилися до причалів, де відвантажують продукцію. Про це повідомляють Схеми.

 

Як свідчать знімки Planet Labs, які є в розпорядженні журналістів, ці кораблі перемістилися до причалів, де, за даними Маріупольської міськради, зазвичай відвантажують метал і зерно.

 

Журналісти з’ясували, що зерно, яке зберігається в зерновому терміналі порту, належить державі Україна, а більша частина металу – компанії Метінвест Ріната Ахметова.

 

Раніше про наміри окупантів вивезти українське майно повідомив директор ДП Маріупольський морський торговельний порт Ігор Барський.

 

Водночас самопроголошений “мер” Костянтин Іващенко в ефірі російських ЗМІ повідомив про нібито відновлення роботи порту і намір відправити в Ростов-на-Дону перше судно із вкраденою українською металопродукцією.

 

“У порт уже прийнято на роботу близько 400 осіб, розібрано завали. А найголовніше – порт готується до першого відвантаження… Найближчими днями близько трьох тисяч тонн металопродукції буде відправлено в Ростов-на-Дону”, – заявив колаборант.

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button