Україна

У Польщі можуть розмістити ще 2 тисячі військових США

Нині на території Польщі на ротаційній основі перебувають понад 4 тисячі американських військовослужбовців

Сполучені Штати розглядають можливість розміщення 2-тисячний військовий контингент на території Республіки Польща з метою протидії російській агресії в Східній Європі.

 

Про це заявив президент США Дональд Трамп під час зустрічі з президентом Польщі в Білому домі, повідомляє 1NEWS.

“Ми говоримо про це, і це одна з причин, чому ми тут”, – зауважив Трамп, додавши, що з цією метою для створення військової інфраструктури виділяється багато грошей.

Він уточнив, що обмірковує зараз можливість перемістити до Польщі “на дуже тривалий час” 2 тис. американських військових, які дислокуються в Німеччині. “Додаткових військ у Європу не надсилатиметься. Ми їх перемістимо з інших локацій”,- зазначив Трамп, додавши, що це питання остаточно не вирішено.

Водночас, президент США заявив, що не вважає Росію реальною загрозою для Польщі та Європи. “Сподіваюсь, ні. Я думаю, Росія ставитиметься до Польщі з повагою”, – відповів Трамп на запитання журналістів.

“Я сподіваюсь, що Росія, Польща й Німеччина житимуть дружно”, – зауважив президент США.

Нині на території Польщі на ротаційній основі перебувають понад 4 тисячі американських військовослужбовців. Однак, польська сторона хоче, щоб американський контингент дислокувався у Польщі не на тимчасовій, а постійній основі.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close