Україна

У Нацбанку прогнозують, що заробітчани цього року перекажуть до України близько 9 млрд доларів

Цього року обсяги приватних переказів коштів до України очікуються на рівні близько 9 млрд доларів, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу регулятора.

Про це на перс-брифінгу щодо рішень Правління НБУ з монетарної політики — квітень 2018 року повідомив заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб.

“У 2018 році ми очікуємо, що обсяги приватних переказів коштів до України будуть приблизно на рівні минулого року. Це близько 9 млрд доларів”, — зауважив Сологуб, відповідаючи на відповідне запитання.

Нагадаємо, Національний банк удосконалив методику підрахунку обсягу приватних грошових переказів в Україну та уточнив їх оцінки за 2015-2017 роки. В результаті з’ясувалося, що сума переказів з Польщі була вищою більш ніж в два рази.

Зокрема, за попередніми оцінками НБУ обсяг переказів із Польщі в Україну офіційними та неофіційними каналами становив 1350 млн доларів у 2017 році, але за останніми оцінками НБУ, на основі даних центробанку Польщі, ця сума була вищою більш ніж в два рази — 3123 млн доларів.

Нагадаємо, обсяг перерахувань додому з Польщі українських робітників зріс у 2017 році майже в півтори рази і становив 13 мільярдів злотих (близько 100 мільярдів гривень).

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

Back to top button
Close