Україна

У нас два Зеленських: Один добре говорить, а другий ставить друзів на посади, – журналіст

Українці голосували за екранного президента Володимира Зеленського, який в реальності є абсолютно іншою людиною. Про це йдеться в матеріалі: «Кіт у мішку» виявився «вовком в овечій шкурі». Які провали Порошенка Зеленський так і не виправив», опублікованому на сайті «112 Україна».

«Кримінальні провадження проти власника головних опозиційних телеканалів країни результату не дали. Телеканал «112 Україна» позбавили ліцензії, але заткнути роти журналістам так і не вдалося. Тепер СБУ і прокуратура намагаються здійснити рейдерське захоплення каналу, передавши його АРМА. Але ж Зеленський, ще не будучи гарантом Конституції, обіцяв бути неупередженим», – йдеться в матеріалі.

Автори статті нагадують, що Зеленський свого часу починав виступ зі слів: «Ми з вами голосували за одного Порошенко, а вибрали іншого». «Іронічно, але тепер, коли ми спостерігаємо таку деградацію влади, практично всю дебатну промову Зеленського-кандидата можна адресувати Зеленському-президенту. Ми голосували за одного Зеленського, а вибрали іншого. Перший – не політик, а «проста людина, яка прийшла зламати цю систему». Він прекрасний оратор, який їздить на велосипеді і дає п’ять своїм виборцям. У нього серце болить за кожного громадянина країни і навіть за собаку українки, яка залишилася під час епідемії коронавірусу в Ухані», – йдеться в статті.

На думку автора, один Зеленський з’являється, коли є камери. А коли камери вимикаються, з’являється інший Зеленський.

«Перший кричить про люстрацію і відсутність кумівства, а другий тихо призначає старих друзів. Перший каже, що пенсії покажуть «плюс», другий робить «мінус». Перший обіцяє профінансувати лікарні для боротьби з коронавірусом, а другий «зашиває» гроші зі спецфонду в асфальт», – пише видання.

Автори статті нагадують, що Україна втратила близько 6 тисяч гектарів лісу, але жодної кримінальної справи немає, і навіть звинувачення не пред’явлено. А лісові пожежі, які відбувалися з моменту інавгурації Зеленського, стали хорошим способом заховати незаконну вирубку.

«Президент грізно заявляв, що з гелікоптера побачив, що відбувається з розкраданням надр. Ба більш, він нібито знає всі прізвища, тож люди «далеко не поїдуть із нашої країни». Однак злочинці навіть і не думали бігти. Незаконне вирубування так і не припинили, керівників правоохоронних органів не звільнили і не притягнули до відповідальності. Який такий інтерес гаранта дозволяє йому закривати на це очі?» – уточнюють журналісти.

Внесок Зеленського закінчився на підписанні закону, що забороняє суцільне вирубування ялицево-букових лісів на схилах Карпат.

«Глава Держлісагентства відзвітував про те, що вирубування скоротилося на третину, що не може не тішити. Але цього замало, адже вже за час президентства Зе незаконне вирубування, за оцінками експертів, завдало країні збитків більш ніж на півмільярда гривень. Крім урочистого підписання паперів, потрібен ще контроль за дотриманням правил. Президент поставив екс-прем’єру Олексію Гончаруку завдання розібратися з проблемою. З чим той, ясна річ, не впорався. Боротися з контрабандою – це ж не на самокаті по Кабміну кататися», – йдеться в статті.

Що ж стосується люстрації щодо осіб, які займали свої посали при Януковичі, то тут, на думку авторів, «диму виявилося більше, ніж вогню».

«Президент із задоволенням взяв радником екс-міністра фінансів з 2016 по 2018 рік Олександра Данилюка. Зеленський хотів поновити на посаді і столичного екс-прокурора Сергія Юлдашева, але скасував наказ про призначення. Люстрований екс-міністр економічного розвитку Айварас Абрамовічус став гендиректором «Укроборонпрому». Фактично екс-глава Офісу президента Андрій Богдан теж підпадав під цей закон, але посаду глави адміністрації вивели з-під державної служби. Прямо звинуватити Зеленського в лицемірстві було не можна, але народ все розумів», – йдеться в матеріалі.

«Залишається поставити Зеленському ще декілька запитань з тих, які він адресував своєму попереднику. Володимире Олександровичу, вам не соромно? Як ви спите ночами?» – запитують автори статті.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close