Україна

У НАН України розповіли про можливе посилення карантину

У найближчі місяці в Україні прогнозується зростання захворюваності коронавірусом. Влада буде змушена вводити жорсткі обмеження для запобігання поширенню інфекції і для зниження смертності, заявив член робочої групи НАН Ігор Іванов, повідомляє 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

У серпні в Україні кількість нових Covid-випадків становила 3% в день або 20% в тиждень. А в перші тижні вересня очікується від трьох до 3,5 тисячі інфікованих щодня.

Колапс медсистемі не загрожує. Уже багато українців перехворіло коронавірусом, тому штам Дельта поширюється повільніше, ніж в інших країнах.

Він зазначив, що кількість летальних випадків при третій Covid-хвилі складе близько 50 тисяч.

“У кожної з попередніх хвиль кількість летальних випадків на основі демографії становило 50 тисяч чоловік. Думаю, що з третьою хвилею матимемо приблизно те ж саме, але з корекцією на вакцинацію”, – пояснив фахівець.

В Україні слід вводити тотальний карантин, коли ситуація буде наближатися до критичної.

“Не в самий останній момент, так як карантин починає діяти через два-три тижні”, – сказав учений.

Станом на 3 вересня підготовку до локдауну в столиці не проводять і про карантин не йдеться. Готуватися до посилення обмежень в столиці необхідності немає, адже ситуація із захворюваністю на коронавірус відповідає зеленому рівню епідемічної небезпеки.

Back to top button