Україна

У найближчі дні протиборство двох циклонів визначатиме погоду в Україні

12 березня атмосферні фронти з милими чоловічими іменами принесуть в нашу країну поривчастий вітер і опади, передає 1NEWS.

В Україні очікується різка зміна погодних умов. Якщо 11 березня можна розраховувати на сонячний день без опадів, то вже 12 березня потужні циклони Jozef і Klaus принесуть поривчастий вітер і опади. Про циклони, що насуваються з північного заходу Європи, розповіла на своїй сторінці в Facebook синоптик Наталія Діденко.

Очікується, що ніч з 11 на 12 березня буде морозною. Найхолодніше – в центрі України – -9 …- 14 градусів. На сході і північному сході – теж міцний мороз 4 …- 9 градусів. На Заході стовпчики термометрів опустяться до нуля.

Вдень 12 березня очікується -3 до +3 градусів. При цьому на заході буде тепліше: +4 … + 7 градусів. Незважаючи на більш-менш комфортну температуру, очікується штормовий вітер. Найсильніші пориви – на заході і Приазов’ї.

“12 березня очікується ускладнення погоди, тому завтрашнім головним круговерть не дивуйтеся – йде зміна повітряних мас”, – констатувала синоптик.

 

 

 

 

Back to top button