Україна

У НАБУ заявили, що Розенблат хотів вивезти за кордон речові докази у «бурштиновій справі»

Детективи Національного антикорупційного бюро запобігли вивезенню народним депутатом Бориславом Розенблатом матеріалів, важливих для розслідування «бурштинової справи», інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«19 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро України запобігли вивезенню за кордон народним депутатом Бориславом Розенблатом матеріалів, важливих для розслідування так званої «бурштинової справи», а також забезпечили його участь у судовому засіданні з продовження йому обов’язків», — йдеться у повідомленні.

За інформацією НАБУ, детективи Бюро провели невідкладні слідчі дії, а саме обшук у літаку, відповідно до ч.3 ст. 233 Кримінального процесуального кодексу України (до постановлення ухвали слідчого судді) «з метою врятування майна, яке може мати ознаки речових доказів». При цьому затримання народного обранця не проводилося, — заявили в НАБУ.

Зокрема, за інформацією слідства, підозрюваний планував вивезти за межі України засоби комунікації, що могли містити інформацію з приховування слідів раніше вчинених злочинів та спілкування між його учасниками, матеріальні та грошові цінності — предмети раніше отриманої неправомірної вигоди, а також інше майно для унеможливлення його арешту в рамках кримінального провадження. Крім того, детективи мали відомості, що підозрюваний міг при собі мати документи для виїзду за кордон із ознаками підроблення.

В ході обшуку, здійсненого безпосередньо у літаку, детективи НАБУ вилучили у Розенблата мобільні телефони, планшет; вироби, зовнішньо схожі з коштовностями; платіжні картки, емітовані закордонними банками; паспорт громадянина України для виїзду за кордон та дипломатичний паспорт.

Крім того, за інформацією Бюро, після проведення обшуку в літаку детективи НАБУ вручили Розенблату повістки про необхідність його прибуття до Солом’янського районного суду м.Києва для участі у засіданні з подовження йому обов’язків підозрюваного.

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close