Україна

У Миколаївській області СБУ затримала диверсантів

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
У Миколаївській області СБУ затримала диверсантів

Задля маскування злочинних дій зловмисники залучали близьких родичів та інших місцевих жителів як інформаторів, повідомляє прес-служба СБУ.

 
СБУ знешкодила російську агентуру, яка розвідувала позиції ЗСУ на півдні України. Про це повідомляють у прес-службі СБУ.
 
Повідомляється, що в Миколаївській області затримано трьох глибоко законспірованих ворожих агентів.
 
“Вони розвідували бойові позиції та переміщення підрозділів ЗСУ, а також геолокації стратегічних об’єктів критичної інфраструктури в регіоні. Задля маскування злочинних дій зловмисники залучали близьких родичів та інших місцевих жителів як інформаторів”, – повідомляє прес-служба СБУ.
 
Здобуті відомості учасники групи передавали куратору РФ.
 
Під час обшуків у ворожих агентів виявили комп’ютерну техніку і засоби зв’язку з доказами незаконних дій. Затриманим повідомлено про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу.
 

 
Нагадаємо, СБУ повідомила про затримання російських агентів, які коригували ракетні удари і збирали розвіддані. Зрадників виявили у Львівській, Донецькій та Чернігівській областях і водночас у Києві.
 
Також повідомлялося, що викрито агентурну мережу Головного управління Генштабу Росії, яка мала допомагати ворогові в захопленні країни. До неї входив народний депутат Андрій Деркач.
 
Новини від 1News у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button