Україна

У Миколаєві загинув відомий підприємець – ОВА


У Миколаєві загинув відомий підприємець - ОВА

Внаслідок обстрілу Миколаєва загинув Герой України, відомий бізнесмен Олексій Вадатурський та його дружина.

Загибель Олексія Вадатурського підтвердив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“Миколаїв – Місто-герой. Щодня ми втрачаємо наших мешканців, наших воїнів. І сьогодні наше місто втратило свого Героя. Вночі внаслідок обстрілу міста трагічно загинули Герой України, генеральний директор компанії Нібулон Олексій Опанасович Вадатурський та його дружина Раїса Михайлівна Вадатурська”, – написав Кім.

Олексій Вадатурський народився 8 вересня 1947 року у селі Бенцари Одеської області. З 1991 року Вадатурський був генеральним директором сільськогосподарського підприємства Нібулон, з лютого 2005 року обіймав посаду віце-президента Української зернової асоціації.

У 2021 році Forbes оцінив статки бізнесмена в 430 млн доларів, Вадатурський посів 24-е місце в рейтингу ТОП-100 найбагатших людей України.

Нагадаємо, у ніч на 31 липня росіяни здійснили масштабний ракетний удар по Миколаєву. Мер міста Олександр Сенкевич повідомив, що, мабуть, найпотужніший від початку війни.


Новини от 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button