Україна

У Миколаєві помер голова обласної організації ВО “Свобода”

У Миколаєві помер голова обласної організації “Свобода” Демид Губський. Він отримав поранення у голову у липні, після тривалої боротьби за життя не вижив. Про смерть 33-річного чоловіка повідомив його брат Володимир, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“Повідомили з лікарні, що Демид помер, на жаль, організм не витримав довгої боротьби. Спасибі всім, хто весь цей час допомагав, молився, вірив. Час і місце прощання повідомлю, коли буде відомо”, – написав він у Facebook.

Інцидент стався 11 липня, коли в поліцію надійшло повідомлення з лікарні швидкої допомоги, що до них доставили чоловіка з вогнепальним пораненням в голову з травматичного пістолета. З голови вилучили гумову кулю, пише “Сегодня”

Правоохоронці встановили, що потерпілий разом із цивільною дружиною і друзями відпочивали у розважальному закладі і вживали алкогольні напої. По поверненню додому, коли жінка перебувала на балконі, чоловік вирішив розібрати травматичний пістолет. Через деякий час, як розповідала жінка, вона почула постріл і побачила, що її чоловік впав.

Демид Губський мешкав у Миколаєві. Торік на позачергових виборах до Верховної Ради балотувався за списком ВО “Свобода”.

Останні новини

Back to top button