Україна

У Миколаєві обстрілом пошкоджено навчальний заклад і багатоповерхівку


У Миколаєві обстрілом пошкоджено навчальний заклад і багатоповерхівку

Протягом дня та вночі РФ атакувала область БпЛА типу Shahed 131/136. Унаслідок нічної атаки на місто пошкоджено вікна в навчальному закладі та багатоповерхівці.

У Миколаєві внаслідок ракетно-дронової атаки є пошкодження в навчальному закладі та багатоповерхівці. Про це 16 березня повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

“Учора протягом дня та вночі ворог атакував область БпЛА типу Shahed 131/136. Унаслідок нічної атаки на місто пошкоджено вікна в навчальному закладі та багатоповерхівці”, – зазначив він.

Минулося без постраждалих.

Голова ОВА додав, що учора протягом дня та вночі ворог сім разів атакував FPV-дронами Очаківську громаду Миколаївського району. Постраждалих немає.

Нагадаємо, російські війська 6 березня вдарили безпілотниками по Миколаєву. Внаслідок атаки шахедів на місто поранення отримали троє чоловіків – 19, 23 та 42 років.

Безпілотник атакував вагон потягу у Миколаєві

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button