Україна

У МОЗ пояснили – як отримати новий COVID-сертифікат вакцинованим бустерною дозою

Для тих, хто щепився бустерною дозою від коронавірусної хвороби, COVID-сертифікат з’явиться наприкінці січня, передає 1news з посиланням на Укрінформ.

“COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою від коронавірусної хвороби з’явиться наприкінці січня. Доти усі, хто вакцинувався бустером, зможуть користуватися зеленим сертифікатом про повну вакцинацію”, – йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоров’я.

У МОЗ уточнили, що громадянам для того, щоб отримати новий цифровий документ, достатньо буде надіслати запит на порталі чи у застосунку “Дія” не раніше останніх чисел січня, і вже після самого щеплення.

“Порядок генерації сертифікату нічим не відрізнятиметься від того, як створюються COVID-сертифікати на підставі одужання чи вакцинації. Єдиною відмінністю є термін дії нового документу — він буде чинним 270 днів”, – поінформували у міністерстві.

Окремо у МОЗ пояснили, що окрім COVID-сертифікату, українці, які отримали бустерну дозу, зможуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Цей документ можна отримати за місцем щеплення чи у сімейного лікаря і він, як і COVID-сертифікат, буде чинним 270 днів.

 

 

 

Back to top button