Україна

У Москві на рік засудили українця за контрабанду запчастин

Вироком суду Гашенку призначено покарання у вигляді 1 року і 4 місяців колонії загального режиму

Таганський суд Москви в середу визнав громадянина України Андрія Гашенка винним в підготовці контрабанди запчастин для військової техніки.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Вироком суду Гашенку призначено покарання у вигляді 1 року і 4 місяців колонії загального режиму. Однак підсудний був звільнений в залі суду, так як дане покарання він відбув, перебуваючи під вартою в ході попереднього та судового розгляду”, – сказав співрозмовник .

Відзначається, що Гашенко визнаний винним в підготовці незаконного переміщення через кордон запчастин для військової техніки (частина 1 статті 30 – частина 1 статті 226.1 КК РФ).

Повідомляється, що за даними слідства та суду, Гашенко домовився в Москві про придбання 40 конденсаторів для бронетехніки (Т-90 і “Армати”) і збирався переправити їх на територію України. Він був затриманий в кінці травня 2018 року на передачі першої партії в кількості 10 штук.

За даними агентства, свою вину українець визнав і розкаявся в скоєному, в зв’язку з цим судовий процес у відношенні нього пройшов в особливому порядку.

Джерело: “Інтерфакс”

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close