Україна

У Моршині проведуть експеримент із масової вакцинації

На Львівщині 16 квітня стартує експеримент, у межах якого проти коронавірусу планують вакцинувати більшість населення міста, повідомляє 1NEWS з посиланням на департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Так, у Моршині живе 4239 людей. Вакцинацією більшості із них хочуть вивчити ефективність щеплення населення в окремо взятому населеному пункті. Крім того, таким чином планують створити безпечні умови для людей, які приїжджають у Моршин на відпочинок.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис розповів, що з пропозицією провести такий експеримент до уряду звернувся міський голова Моршина Руслан Ільницький. Він захотів позапланово вакцинувати працівників курортів та інших жителів міста.

«Працівники Моршинської міської ради та КНП «Моршинська міська лікарня» проаналізували демографічні показники, стан захворюваності на Covid-19 та обсяги вже проведеної вакцинації та визначили, що масове вакцинування дасть можливість створити 70% імунного прошарку», – розповів Чемерис.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button