Україна

У Мінсоцкультури створять комісію з оцінки вартості майна УПЦ МП

Міністерство культури України створило комісію з оцінки вартості майна Української православної церкви Московського патріархату. Про це повідомляє DW, пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

Зазначається, що копію відповідного документа вже отримав Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

У відділі висловили стурбованість цією ініціативою.

«В останніх церковні подіях і активній підтримці державою процесу надання так званого томосу дії Мінкультури породжують занепокоєння щодо того, що ця ініціатива може бути першою ланкою в ланцюзі ініціатив по захопленню власності релігійних громад УПЦ на користь розкольників», – заявили в УПЦ МП.

Представники УПЦ МП зазначили, що подібні дії дозволяють «засумніватися в запевненнях керівництва української держави щодо недопущення тиску на віруючих». Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/09/23/minkult_otsinyt_mayno_tserkvy_moskovskogo_patriarhatu_1412135

Tags
загрузка...

Схожі статті

2 Comments

  1. Як ввести православ’я у шкільну освіту, державні медіа, застосувати церковні канони у фінансово-економічній системі, то ліберасти голосно кричать, що церква відокремлена від держави. А як подерибанить майно, то вже ніякого відокремлення нема.

  2. Правильно пацаны, готовимся к прихватизации!!!! И главное чтоб даже мишь мимо не проскочила, даю наколку: мешок с “зелёными” в подряснике!!!!!!!!!! Нет ну до чего же “интеллектуалы” собрались в минкульте, подождали бы уже после выдачи томоса “инвентаризацию” провести, лавры и церкви всё равно никто в Россию с собой не повезёт!!!!!!! А если не будет никакого томоса, передумает Варфоломей, кому тогда нужна будет ваша инвентаризация????? РПЦ в Украине насмешить?????????? Пословицу ж украинскую совсем не знем – не кажи гоп…..да и вообще, сами как будто совсем не из Украины, а ещё минкульта!!!!!!! Вас из Канады сюда прислали или из Австралии???? А то там в Австралии тоже дияспора есть, которая свою квоту в нашем в правительства имеет!!!!!!!

Close